Home page > Aktuality > POZVÁNKA NA IDET 2023

POZVÁNKA NA IDET 2023

Mezinárodní veletrh obranné a bezpečnostní techniky IDET je významnou přehlídkou obranných a bezpečnostních technologií ve střední Evropě se silnou mezinárodní účastí vystavovatelů a odborných návštěvníků. 

Koná se s podporou a za účasti nejvýznamnějších politických a vojenských představitelů České republiky. Největším vystavovatelem je Ministerstvo obrany ČR a Armáda ČR – která zároveň upozorňuje na 30 let existence Armády České republiky. Veletrh navštíví zahraniční armádní delegace a delegace zahraničních ministerstev obrany pro vyzbrojování. V rámci vystavených expozic mohou návštěvníci, zavítat i venkovní expozici Velitelství kybernetických sil a informačních operací. Cílem naší expozice je ukázat návštěvníkům posun v používané technice během zmíněných třiceti let až po současnost.

Souběžně s veletrhem IDET se koná Mezinárodní veletrh požární techniky a služeb PYROS a Mezinárodní veletrh bezpečnostní techniky a služeb ISET.

Zároveň od soboty 27.5. až do neděle 28.5.2023 poběží v celém areálu brněnského výstaviště oslavy k výročí 95 let založení BVV. Které jsou určeny celé široké veřejnosti a především rodinám. AČR a Velitelství kybernetických sil a informačních operací bude v průběhu soboty účastníkem i těchto oslav, a i v tento den Vás rádi přivítáme v naší expozici.


                                                                                                                                                  Centrum CIRC

 

Nahoru